Текстильні бункери для пелет

  • Текстильні бункери

Текстильні бункери

Текстильні бункери для пеллет

Великі текстильні бункери для пелет призначені для зручного зберігання пелет під час опалювального сезону. Бункери можна розміщувати прямо в котельні або в підсобному приміщенні. Інша можливість розміщення бункера – це закриті майданчики, захищені від прямого впливу сонячних променів і атмосферних опадів (напр. Дощу, вітру).

Бункери ATZ призначені для пневматичної системи подачі пелет з цистерни. Для цього вони  оснащені двома фланцями STORZ A110, які можна встановити в   дві сторони. Текстильний бункер має два отвори для ручного завантаження пелет з мішків або з біг-бегів.

У комплект поставки входить універсальна ємкість, розміщена в нижній частині бункера, оснащена пневматичним зондом для пневматичної системи подачі пелет або приєднувальних фланців для забору пелет шнековим транспортером (тип DAxxxx і DRA50) для пальників A25 або A45. У такому випадку рекомендуємо використовувати транспортер довжиною не менше 2,5, 3, 4 і 5 м.

Бункер являє собою несучу сталеву конструкцію (що дозволяє нескладний монтаж), на якій підвішана текстильна ємність з міцної матерії зі спеціальним внутрішнім шаром, для запобігання проникнення води в зберігаючі пелети. Установка бункера не вимагає особливої будівельної підготовки, однак бункер повинен стояти на міцній бетонній, підлозі.

Бункери для пелет виробляються в трьох основних розмірах з максимально корисним об’ємом 4,6, 5,6 і 6,8 м3. Тип бункера, або частоту його завантаження в опалювальний сезон, можна визначити за правилом: 1 кВт потужності джерела тепла = 0,5 м3 (325 кг) пеллет / рік.

Залиште завку і ми зателефонуємо Вам для уточнення деталей