Палетні пальники

  • Пелетний пальник ATMOS A25
  • Пелетний пальник ATMOS A45
  • Пелетний пальник ATMOS A85

Пелетні пальники

Необхідне паливо: Якісні деревяні пелети (білі) діаметром від 6 до 8 мм, довжиною від 5 до 25 мм і питомою теплотою згорання 16 – 19 МДж / кг.-1.

Дисплей пальника: служить для зображення актуального стану пальника і для налаштування її функцій.

Управління пальником: за допомогою електронного регулювання AC07X (AC07), який керує роботою шнекового транспортера, двох спіралей розпалу й вентилятора, відповідно до вимог котла і системи опалення. Захист електроніки забезпечується за допомогою запобіжного термостата котла, запобіжного термостата в точці завантаження пелет в пальник, датчика оборотів вентилятора і фотокамери для відстеження полум’я. Сигнал про роботу пальника надходить на дисплей модуля електронного регулювання.

Подача палива: Зовнішнім шнековим транспортером, яким керує система електронного регулювання пальника.

Розпал пелет: автоматичний, за допомогою двох електричних спіралей.

Основні функції пальника:

Можливість використання двох резервних виходів R і R2 для різних програм.

Можливість підключення чотирьох різних датчиків: TS, TV, TK і TSV

TS –  нижній датчик на баку

TV –  верхній датчик на баку

TK – датчик котла або середній датчик на баку

TSV – датчик продуктів згорання або сонячної панелі

  • керування пальником відповідно до двох величин температури на розширювальному баку;
  • керування вентилятором котла від пальника за допомогою резервного виходу;
  • керування насосом котла від пальника за допомогою резервного виходу;
  • керування системою солярного обігріву безпосередньо від пальника;
  • автоматичний пуск пальника після догорання деревини на котлах DCxxSP (X), C18SP

Пелетний пальник ATMOS A25

Потужність пальника: 4,5 – 24 kW

Пальник ATMOS A25 призначений виключно для спалювання якісних білих пелет з м’якої деревини без кори діаметром 6 – 8 мм, довжиною 10 – 25 мм і теплотою згоряння 16 – 19 МДж / кг. Перевагою даного пальника є автоматичне розпалення палива за допомогою спіралі, яка розпалює пелети в будь-який момент, якщо це потрібно. Таким чином, пальник і котел працюють на повну потужність з високою ефективністю від 85 до 90% і забезпечують високу якість спалювання, на відміну від цілого ряду конкурентних продуктів, у яких відсутній пристрій розпалу й які повинні постійно підтримувати шар палаючого палива в котельній камері. В результаті експлуатації на малу потужність, коли температура продуктів згоряння падає нижче 100 ° C, відбувається конденсація дьогтю і кислот в котельній камері і димовідвідної труби, що призводить до зниження ККД, підвищенню витрати палива, зниженню якості спалювання палива, забруднення котла і необхідності його більш частого очищення. На наших виробах золовидалення проводиться один раз в 7 – 30 днів, в залежності від якості палива і потужності котла. Пальник не призначений для темних пелет, які спікаються в камері згорання пальника. В такому випадку втрачається комфорт опалення і камеру згорання пальника необхідно чистити один раз в 1 – 3 дні.

якщо ви бажаєте спалювати деревні пелети гіршої якості,  пальник слід обладнати пневмоочисткою.

Ідеальним є управління пальником за допомогою двох датчиків (TV і TS), встановлених на розширювальному баку. Блок управління повністю автоматично регулює нагрів розширювального бака і завжди гарантує достатню кількість енергії для системи опалення. Такий спосіб підключення приносить економію палива, електричної енергії і продовження терміну служби пелетного пальника.

Електронний блок керування пальником керує роботою витяжного вентилятора котла, насоса в контурі котла і / або системи солярного обігріву.

Електронний блок управління пальником дозволяє керувати роботою пальника за допомогою чотирьох датчиків таким способом: якщо датчик на сонячній панелі визначить, що для обігріву розширювального бака вигідніше використовувати енергію з сонячного колектора, то модуль регулювання пальника забезпечить зарядку бака енергією з пелет тільки до рівня датчика TK (TS2), розміщеного на баку між датчиками TS і TV.

Принцип роботи пальника. При надходженні команди для запуску пальника, або коли виникне потреба в опаленні, транспортер засипить  пелети в приймальну горловину пальника і відбудеться автоматичний розпал пелет. Після достатнього розгоряння пелет пальник переходить в режим заданої потужності, яку підтримує до повного нагріву всієї системи опалення. Потім пальник вимикається і пелети в топці догорають. При необхідності весь цикл повторюється. Потужність котла і інші функції пальника керуються системою електронного регулювання, що дозволяє пристосувати роботу котла до конкретних умов всієї системи опалення.

Пальник дозволяє велику кількість різних індивідуальних налаштувань, описаних в Інструкції по експлуатації.

Пелетний пальник ATMOS A45

Потужність пальника: 8,5 – 49 kW

Пальник ATMOS A45 призначений виключно для спалювання якісних білих пелет з м’якої деревини без кори діаметром 6 – 8 мм, довжиною 10 – 25 мм і теплотою згорання 16-19 МДж / кг. Перевагою даного пальника є автоматичне розпалення палива за допомогою спіралі, яка розпалює пелети в будь-який момент, якщо це потрібно. Пальник не призначений для темних пелет, які спікаються в камері згорання пальника. В цьому випадку втрачається комфорт опалення і камеру згорання пальника необхідно чистити один раз в 1 – 3 дні.

якщо ви бажаєте спалювати деревяні пелети гіршої якості, то пальник слід обладнати пневмоочисткою.

Пальник ATMOS A45 має такий ж спосіб управління і регулювання як пальник A25, тому на котлах D30P, D31P, D40P і D50P можна набирати за допомогою пальником згідно температур на розширювальному баку і теплообміннику для солярного обігріву. Це дозволяє керувати роботою пальника за допомогою чотирьох датчиків наступним способом: якщо датчик на сонячній панелі визначить, що для обігріву розширювального бака вигідніше використовувати енергію з сонячного колектора, то модуль регулювання пальника забезпечить зарядку бака енергією з пелет тільки до рівня датчика TK (TS2) , розміщеного на баку між датчиками TS і TV.

Пелетний пальник ATMOS A85

Потужність пальника: 24 – 80 kW

Пальник ATMOS A85 призначений виключно для спалювання якісних білих пелет з м’якої деревини без кори діаметром 6 – 8 мм, довжиною 10 – 25 мм і теплотою згорання 16-19 МДж / кг. Перевагою даного пальника є автоматичне розпалення палива з допомогою спіралі, яка розпалює пелети в будь-який момент, якщо це потрібно.

Пальник в базовому виконанні оснащений пневмоочисткою, яка після кожного догорання палива або в періодичних інтервалах очистить камеру згоряння пальника. Завдяки пневмоочистці камери згорання досить перевіряти, при необхідності чистити, один раз в 14 днів – місяць.

Пальник ATMOS A85 має такий ж спосіб керування як менші пальники ATMOS A25 і A45.

Котел D80P з пальником A85 завжди підключається до розширювального баку з мінімальним об’ємом 1000 л, тоді можна використовувати пальник відповідно до двох температур на розширювальному баку і функцію управління витяжним вентилятором безпосередньо від пальника.

Залиште завку і ми зателефонуємо Вам для уточнення деталей