Історія фірми

Сімейна фірма “АТМОС” була заснована в Чехії в 1935 році. На початку виробництво було орієнтоване на газифіковані силові установки, що випускалися під маркою “DOKOGEN” для автомобілів і суден, тобто застосовувався той же принцип, який використовується у сучасних дров’яних і вугільно – дров’яних котлів.

З 1945 року фірма почала розробку і виробництво компресорів “АТМОS”, які експортувала в багато країн світу аж до націоналізації в 1951 році. Незважаючи на німецьку окупацію і комуністичну диктатуру, фірмі вдалося втримати розробку дров’яних котлів, силових газифікуючих агрегатів і компресорів.

У 1980 році на виставці “Праготерм” фірмою були представлені дров’яні і працюють на деревних відходах газифікують котли. До теперішнього часу фірмою розроблено 90 типів твердопаливних котлів, на які отримано 15 патентів. Одним з перших розроблених котлів був котел “EKONOMIK” в 1968 році.

Компанія «ATMOS» - сучасність

«Atmos» – це сімейна чеська фірма і сьогодні – це один з найбільших європейських виробників котлів для твердого палива. Більше 80% своєї продукції фірма експортує за кордон, перш за все – в Німеччину, Румунію, Італію, Францію, Швецію, Австрію, Польщу, Росію, Болгарію Данію, Словаччину, Литву, Латвію, Україна, Білорусь та інші.

В асортимент входять дров’яні котли потужністю від 15 до 150 кВт, вугільно-дров’яні котли потужністю від 18 до 50 кВт, котли на кам’яне вугілля 25 – 45 кВт, і котли від 4,5 до 80 кВт для гранул, та комбіновані котли для деревини та гранул потужністю від 15 до 35 кВт. Котли «Atmos» завдяки своїй функціональності, якості і, не в останню чергу, дуже прийнятній ціні, викликали великий інтерес серед користувачів, які опалюють приміщення твердим паливом, а також спеціалістів з монтажу такого обладнання.

Мета фірми “АТМОС” – бути одним з найкращих виробників дров’яних і вугільно – дров’яних котлів в Європі. Бути фірмою, для якої важливі традиції, досвід і марка ATMOS.

“Ми намагаємося бути завжди попереду в тому, що стосується якості, функціональності і ціни, яка розглядається як вельми доступна. Тому ми дуже активно займаємося як розробкою виробів, так і контролем якості. Завдяки цьому більша кількість людей отримає можливість доступу до екологічно чистому, дешевом у і комфортабельному опалення. ”

Залиште завку і ми зателефонуємо Вам для уточнення деталей